Satış ve Danışma Hattı: +90 262 751 37 01

HizmetlerimizANASAYFA Firma Adı Hizmetlerimiz

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Bizim için Lastik yönetimi  sökme ve takma işleminden  ibaret değildir. Etkin bir lastik yönetimi, lastik hava basınçlarının tespitinden stok yönetimine, lastikleri kayıt altına almaktan performans takibine, koruyucu bakımdan yol yardım hizmetine kadar her aşamayı kapsamalıdır. Kapsamlı bir lastik analizi, doğru lastik kullandığınızdan emin olmanızı ve sorunları tanımlamanızı sağlar. Böylece maliyetleri denetim altında tutmak için alternatif çözümler bulabilirsiniz.

 

Ekonomik katma değer istiyorsanız işi uzmanına bırakın.

 LASTİKSAN, sunduğu hizmetleri müşteri ve sonuç odaklı planlar, müşterinin ihtiyacına yönelik çözümler geliştirir.

Bu sebeple esas olarak 4 hizmet şeklini benimsemiştir.

*Üretim Tesisinde Hizmet

*Yerinde Hizmet

*Yol Yardımı 7/24

*Satış Sonrası Hizmet

 

Üretim Tesisinde Hizmet

LASTİKSAN, kavşak noktalarına yakınlığından kaynaklanan stratejik konumu ve geniş araç parkıyla araçların lastiğe dair işlemleri kendi tesisinde gerçekleştirmektedir. Üretim tesisinde hizmetin siz müşterilerine kazandırdığı avantaj ise zaman ve maliyet tasarrufudur. 12 saat içinde gerekli bakımların yapılma ve aracı tekrar yürür hale getirme imkânını sunar.

Yerinde Hizmet

LASTİKSAN, deneyimli ve yetkin kadrosuyla müşterinin araç parkına gider. İncelemelerden sonra araçları takoza alma, jant ve lastik yerini değiştirme, lastik hava basıncını ölçme, lastikleri kaplamaya alma, kaplama yapılmış olan lastiklerinizi yerine takma ve kilometre/performans takibi gibi lastikler için gerekli işlemleri yerinde hizmet vererek gerçekleştirir.

Bu hizmetin siz müşterilerimize avantajı ise o an parkta bulunan tüm araçların kontrolünün aynı anda gerçekleştirilebilir olması, zaman ve ekonomi sağlamasıdır.  

 

Yol Yardım 7/24 

LASTİKSAN, hem kendi hem de çözüm ortaklarının bünyesinde bulunan tam donanımlı 7/24 yol yardım araçlarıyla günün her saatinde lastik hizmeti verebilmektedir. Bu hizmetin siz müşterilerimize avantajı gece ve gündüz aracınız nerde olursa olsun lastikten kaynaklanan arızalarda doğrudan hizmet vererek aracınızın yoluna güvenle devam etmesini sağlar.

 

Satış Sonrası Hizmet

LASTİKSAN, tüm bu hizmetleri kullandığı filo takip programı Las-Pro ile (www.filoanalizi.com) kayıt altına alır ve raporlanabilir hale getirir.  Filonuza özel saha çalışmaları, lastik incelemeleri, lastik diş derinliği takibi, diş açma işlemleri de yaparak lastiklerin daha uzun süre kullanılmalarını sağlar.

Ayrıca bünyenizde bulunan personelinize  hem teknik hem de uygulamalı eğitimler düzenler. Bu konuda personelinizi eğitir ve iş gücünüze katma değer sağlar.